O FIRMIE

Zakład Elektroniki Przemysłowej „ GRUPA PROFEL INNOVATION ” Sp. z o.o. to firma gwarantująca kompleksowe wykonawstwo od projektu po wyrób finalny.

W ramach swojej działalności oferujemy szerokie usługi przemysłowe z zakresu obróbki mechanicznej, plastycznej, powierzchniowej i cieplnej.
Produkujemy obudowy i szafy mające szerokie zastosowanie w automatyce przemysłowej, telefonii komórkowej a przede wszystkim będące elementami zabudowy serwerowni.
Ponadto zajmujemy się produkcją: zespołów do rozdzielni energetycznych, mechaniki do sprzętu AGD, części i podzespołów do maszyn, konstrukcji mechanicznych.
Oferujemy rozległe możliwości w zakresie pokryć galwanicznych (cynkowanie , niklowanie, miedziowanie , chromowanie) a także dysponujemy nowoczesną linią technologiczną umożliwiającą wysokiej jakości lakierowanie proszkowe i natryskowe.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z kontrahentami zagranicznymi.

Większość przychodów ze sprzedaży uzyskujemy z produkcji wyrobów dla klientów z Niemiec, Holandii, Francji, Luksemburga, Austrii, Szwecji, Hiszpanii, Litwie, Łotwie, Estonii, jak i również Białorusi , Ukrainy, Chin, Rosji i Kazachstanu.

× bst v 12000